Recenze

Namibie

Milé dámy z CK Stella,
je to právě 3 měsíce, co jsme se vrátili z naší první cesty do Afriky, konkrétně z Namibie - říkáme této cestě "Mise Žirafy".
Chtěla jsem vidět žirafy v jejich přirozeném prostředí, manžel se těšil na slony a opravdu se to povedlo.
Celá expedice se nám povedla a ze strany CK byla perfektně zorganizována. Opravdu dobře byl vybrán i směr cesty - nejprve na jih do pouští a poté přes pobřeží Atlantiku k národnímu parku Etosha. To co jsme cestou viděli a zažili - to vše každý den jen gradovalo.
Viděli jsme nádhernou přírodu, hvězdnou oblohu s Mléčnou dráhou, divoká zvířata (tedy kromě šelem), vesnice Damara a Himba kmenů. Pochutnali jsme si na báječných jídlech a jihoafrických vínech.Ubytování bylo "WOW"!
Auto z půjčovny nové, neřešili jsme při cestování žádné problémy a příště si raději připlatíme za čtyřkolku.
Jak se všude píše - "Namibie je Afrika pro začátečníky", tak za dva roky chceme jet od Afriky znova. Asi to vyhrají Viktoriiny vodopády a Botswana, ještě přemýšlíme o Ugandě. Přeci jen už nebudeme začátečníci. :-)

Děkujeme a těšíme se na další misi - určitě se ozveme!

Gábina a Pavel K.


Další recenze si můžete přečíst zde

 

Kilimanjaro + safari červenec 2019

Dobry den, 

za sebe bych chtela podekovat za veskere sluzby, ktere jste mi poskytla! Ja jsem byla se vsim spokojena, vse klaplo perfektne a vystoupaly jsme na vrchol vsechny. "Kluci" byli fajn, spolehlivi a starali se maximalne. 

Safari uplne pecka! Byly jsme prekvapene, co vse jsme videly a zazily. 

Preji fajn zakazniky a krasny zbytek roku

A. /zkráceno/

Kontakt

Váš dotaz nám můžete zavolat nebo napsat prostřednictvím kontaktního formuláře.