Zájezdy

Společně s našimi africkými partnery jsme pro Vás připravili řadu programů pro cesty po Africe. 
Ať se rozhodnete pro některou z mezinárodních malých skupinek nebo větší skupinu vydávající se na kempové expedice; skupinu s ubytováním v hotelech/lodge; nebo se připojíte k jedné z plaveb se svými přáteli - vždy Vám garantujeme, že o Vás bude řádně a pečlivě postaráno. 

Vybírat můžete z cest níže uvedených, rozšířené volby jsou pak zde: 

http://www.mojeafrika.cz/zajezdy-souhrnne-zobrazeni-0_0_0

Filtrovat zájezdy:

Zájezd na míru

Ceny zájezdů na míru jsou často levnější než skupinové zájezdy s průvodcem z ČR.
Společně s oveřenými místními partnery, které osobně velmi dobře známe, pro Vás zajistíme úplně vše, co země po celé Africe dokáží nabídnout.
VŽDY ZARUČUJEME BEZKONKURENČNÍ CENY.

Self drive Namibie - země divů

Zažijte Namibii v celém jejím rozsahu od obrovských písečných ploch pouště Kalahari po druhý největší kaňon na světě. Přidejte se k mezinárodní skupince, vraťte se zpět v čase při návštěvě města duchů Kolmanskuppe a mnohem více!

Nejzajímavější místa Namibie - 9 dní

Respekt budící moře nebo písek namibijské pouště, umění či působivá krajina Damaralandu, případně rozmanitost zvířat v divoké přírodě - to vše a ještě více Vám bude představeno ve vší své kráse při této cestě za nejzajímavějšími místy Namibie.

Historická cesta Etiopií

Vydejte se s námi za historií a poznáním tajemných míst Etiopie, jakými jsou Lalibela, Axum, Gondar nebo Bahir Dar.

To nejlepší z Alžíru na 10 dní

Při této cestě Vám ukážeme nejen 4 okouzlující místa zapsaná na listině světového dědictví UNESCO, ale podíváte se i západně od hlavního města Alžíru, na pobřeží Středozemního moře či na sever k okraji pouště Sahary.

Cesta do divoké Zambii na 14 dní

Poznejte tajemství divoké a nespoutané Zambie, kde při východu Slunce spatříte velmi plachou antilopu bahenní, při procházce mokřadou uvidíte člunozobce afrického a spaní pod hvězdami zůstane navždy ve Vašich srdcích!

Gastro Tour v Jižní Africe

Náplň na 11 dní v jižní Africe: ochutnat místní speciality, vynikající víno, porovnat chuť piva s naším zlatavým klenotem a pozdravit tučňáky! Pokud si chcete odpočinout, prozkoumat region i z gastro perspektivy, pak je tato cesta pro Vás!

Kempové safari v Namibii 16 dní

Tato cesta zahrnuje všechna nejůležitejší místa střední a severní Namibie, ale vezme Vás také i mimo hlavní trasy. Vydejte se do této země společně s menší skupinou dobrodruhů z celého světa a nechte se unášet nevšedními zážitky.

Kempové safari v Tanzanii

Kempové safari je dostupné i při nízkém rozpočtu a určitě splní Váš sen poznat Tanzánii společně se skupinkou přátel z různých zemí světa!

Kempové safari v Tanzanii + přelet na Zanzibar

Safari v kempech v Tanzanii s přeletem na Zanzibar

Vítejte na Zanzibaru

Odpočiňte si na pláži Zanzibaru pod palmami, obdivujte krásné korály, podívejte se do Stone Town s exotickou atmosférou a fascinující architekturou, vychutnejte si tento Ostrov koření...

Machame Kilimanjaro

známá jako Whiskey Route, je náročnější šestidenní výstup s ubytováním ve stanech a začíná na bráně Machame, další den se jde do Shira Camp a Barranco Camp, pátý den dosáhnete vrcholku a šestý den sestupujete zpátky.

Privátní safari v Keni s pobytem u moře

Nenechte si ujít safari v Keni, kdy se Vám zatají dech při sledování zvířat, a zakončete jej odpočinkem na pláži u moře!

Maroko za 9 dní

Krajinou Berberů, nomádskou stezkou, architekturou riadů, filmovou Casablankou, barevným Marakéšem, magickým Fezem i nápadným Modrým městem. Cesta Marokem je 9 dní v pohádce. Poznejte Maroko s místním průvodcem.

Jižní Súdán: Za poznáním kmenů na 9 dní

Tato cesta Vás seznámí s jedinečnými kmeny Jižního Súdánu, navštívíte jejich vesnice a poznáte jejich tradiční způsob života, který i nadále odolává vlivům ze Západu.

Neznámý Jih & Východ Tanzánie a Mikindani

Jihovýchodní Tanzánie není tolik přehlcena masovým turismem a to ji činí přitažlivou právě pro ty z Vás, kteří upřednostňují osobní přístup a péči.

Pobřeží slonoviny - srdce západní Afriky 11 dní

Země zpřístupněná turistům teprve velmi nedávno Vám nabídne vše od liánových mostů po katedrály, poznejte masky i zasvěcující tance, lovecké osady i mrakodrapy Abidjanu, kakaové plantáže i zelené laguny!

EXPO: Prodloužení pobytu v Dubaii při přestupu

Máte při své cestě z/do Afriky přestup v Dubaii a nechce se Vám čekat na letišti? Využijte příležitost, prodlužte si svůj pobyt - poznejte velkolepé město a navštivte EXPO 2020!

Divoká Botswana 14 dní

Jedinečná příležitost jak poznat nejlepší parky v Botswaně, s malou skupinou maximálně 12 osob. Cesta začíná v Johannesburgu a končí na Victoriiných vodopádech.

DRC - Trek za gorilami v Kauzi Biega NP a návštěva útulku ve Lwiro

Poznejte nádheru NP Kahuzi Biega a vydejte se za gorilami, navštivte útulek pro šimpanze, opice a orangutany a nechte se unést panenskou přírodou v Demokratické republice Kongo.

Gabon - to nejlepší

Gabon se nachází na západním pobřeží centrální Afriky, má rovníkové klima a je jedním z posledních rájů na zemi. Časopis The National Geographic jej dokonce nazývá “The Last Eden of Africa”.
Vydejte se tam s námi a zjistíte proč …

Kruger a království

Navštivte s námi nejznámější národní park v Jihoafrické republice a navíc ještě království Eswatini. Během jedné cesty zažijete safari, poznáte kulturní bohatství a vše umocníte plavbou po jezeře St. Lucia!

SHARED UNIVERSE expedice

Nabízíme exkluzivní safari dobrodružství s aktivním zapojením do činností spojených s ochranou a péčí o volně žijící zvířata.
Jen několik lidí dostane šanci využít příležitost takového rozsahu a ZÚČASTNÍ SE TÉTO EXPEDICE!!!

Togo a Benin 12 dní

Vydejte se za poznáním voodoo, objevte tajemství zemí Togo a Beninu! Při této 12ti denní cestě se zúčastníte voodoo festivalu, navštívíte historická místa i krásnou přírodu.

Za jídlem na kolech v JAR

Ideální spojení požitku při ochutnávání místních specialit a dobrodružství při jízdě na kole? Vydejte se s námi za lahůdkami, které si můžete sami uvařit a kalorie navíc pak bez problémů spálíte při dalším přejezdu na kole!

Na motorce Jižní Afrikou

Dopřejte si neopakovatelný zážitek, který sestává ze spojení jízdy na klasické motorce Royal Enfield a doteku toho, co Afrika nabízí - safari, rozličné kultury, jedinečnou přírodu, úchvatné scenérie a mnoho dalšího!

Luxusní vlaky v Jihoafrické republice

Jihoafrická republika nabízí i řadu možností pro ty, kteří milují jízdu vlakem a dobrodružství s ní spojené. Vyberte si jednu z mnoha variant a vyražte na cestu!

Po stopách zvířat - Zimbabwe a Botswana - 16 dní

Poznejte kulturní a přírodní krásy Zimbabwe a Botswany - pozůstatky staré civilizace Great Zimbabwe, vodopády Victoria Falls, deltu řeky Okavango, slony v NP Chobe....To vše při jedné cestě!

Masai Mara a gorily

Přidejte se k mezinárodní skupince stejných dobrodruhů, jakými jste Vy. Podívejte se společně za zvířaty do národních parků, objevujte společně přírodu Keni a Ugandy a odneste si s sebou domů nezapomenutelné zážitky!

Tisíc pohledů na Madagascar 11 dní

Seznámení s Madagaskarem a navíc se 2 ochranářskými projekty (znovuzalesnění deštného pralesa Mitsinjo – Andasibe a školní projekt v Isalo – Ranohira). Mimo jiné se můžete naučit i tkát, plést koše a dokonce i vařit s místními obyvateli!

Madagaskar - za zázraky přírody

Vydejte se s námi poznat přírodu Madagaskaru od velké zátoky Diego, přes deštný prales Montagne d'Ambre, suché Tsingy d'Ankarana až po krásné pláže v Nosy Be!

Kde se Afrika potkává s Asií

Opusťte s námi na nějaký čas asfaltové silnice a ukážeme Vám to nejlepší ze západního, jižního, centrálního a východního Madagaskaru!!

Příroda Madagaskaru - to nejlepší v 17 dnech / 16 nocích

Tato cesta Vás zavede na místa zapsaná na listině UNESCO, ale poznáte při ní i další krásy, které v turistických průvodcích nenajdete.

Malawi - jízda na kolech a zdolání Mulanje

Nebojte se výzvy a odvažte se vystoupat na nejvyšší vrchol hory Sapitwa v pohoří Mulanje.
Před tímto vrcholovým zážitkem ještě navštívíte nádherné čajové plantáže

15 dní v Malawi

Chcete-li doopravdy poznat Malawi - každý kout od Jihu k Severu, vydechnout úžasem při pohledu na jezero Malawi a nádhernou přirodu, poznat tamější kulturu a obohatit se o nevšední zážitky, vydejte se s námi na tuto cestu!

15 dní v Malawi a Zambii

Pojeďte s námi objevit to nejlepší ze severního Malawi i národního parku South Luangwa National Park zároveň!
Při této cestě poznáte to nejlepší z regionu od safari v Zamibi po lesy, čajové plantáže a krásný mys Maclear.

Plavba v Mozambiku

Výlet z ostrovu na ostrov, kdy během plavby v kabině pronajaté jachty i mimo ní prozkoumáte souostroví Bazaruto.

Self drive s doprovodem

Chcete si projet Jihoafrickou republiku za volantem auta 4x4, ale máte trochu obavy?
Připojte se ke skupince několika aut, kde Váš vůz bude pod Vaší kontrolou, avšak nebudete sami, posádka vpředu Vám zajistí bezpečí a jistotu.

Safari na koních pouští a kaňonem

Poznat Namibii ze sedla na hřbetu koně? Úžasné safari, které Vás nadchne od začátku do konce - to prostě musíte zažít!

Namibijský okruh self drive v eco friendly lodgích a kempech

Prozkoumejte Namibii ve vypůjčeném autě s ubytováním v eco - friendly lodgích a kempech.

Klasický kaleidoskop

Projeďte se s námi po jedinečném pobřeží koster a některých oblastí Damaralandu. Nechte se překvapit rozdílem mezi zvířaty žijícími v poušti a těmi, co žijí v NP Etosha.

Kaňony a pouště - 9 dní

Navštivte s námi vlnité duny Kalahari, skalnaté planiny a majestátní Fish River Canyon, velkolepé duny a neskutečné rašeliniště (vlei) namibijské pouště.

Podél Zambezi - self drive z Windhoeku na Victoria Falls

Porovnejte kontrasty a rozmanitost afrických kultur, setkejte se osobně s Velkou Pětkou a navštivte 4 národní parky a mnohem více podél vodního toku Zambezi.

Výstup na sopku Nyiragongo a trek za gorilami

Vystopujte gorily v NP Virunga, dostaňte se na vrchol vulkánu Nyiragongo, přenocujte tam v dřevěném přístřešku a poznejte život v divoké přírodě DR Congo.

Svatý Tomáš a Principe 6d/5n

Navštivte s námi malé ostrovy Svatý Tomáš a Princův ostrov, jež mají mnoho co nabídnout. Nádherné pláže s průzračnou vodou, místní architektura, horská políčka, kávové a kakaové plantáže, rajský ostrůvek Rolas, tento tropický ráj Vás nezklame!

Dzanga Sangha NP 7 nocí

Fascinují-li Vás tajuplné tropické pralesy, připojte se k expedici do nedotčených deštných pralesů Středoafrické republiky. Rozlehlá oblast řídce obydlená kmenem Bantu a Pygmeji Vás určitě nezklame.

Na kolech křížem krážem Svazijskem

Využijte příležitosti a poznejte nejrůznější krásy, které Eswatini nabízí. Objevte všechna tajemství této africké země a na kolech se vydejte napříč její nádhernou krajinou.

Za poklady UNESCO v JAR

Vypravte se s námi za poklady UNESCO, kterých má Jihoafrická republika dokonce 9! Od Kapského Města po hranici s Namibí Vás vezmeme na místa, která nadchnou úplně každého!

Safari v Tanzanii (lodge) + přelet na Zanzibar

Safari v lodgích v Tanzanii s přeletem na Zanzibar

Safari v kanoích v Tanzanii

Safari v kanoích lze zahrnout do Vaší cesty po Tanzánii, ať už si vyberete Sever nebo Jih.

Marangu Kilimanjaro

Výstup na Kilimanjaro – nejvyšší horu východo–západního pásu 20 vulkanických hor v jižní části Velké příkopové propadliny. Je to nejvyšší samostatně stojící hora na světě a nejvyšší vrcholek Afriky.
Pro dobrodruhy je výstup na Kilimanjaro povinností.

Plavba a safari

Ráno v kajutě na pronajaté jachtě a odpoledne v lodge na safari? Splňte si s námi svůj sen o nádherné dovolené!

Plavba kolem Zanzibaru

Pronajměte si kajutu katamaránu s vlastní koupelnou a společně se skupinou nových přátel se připojte se k jednomu z termínů plaveb s profesionální posádkou! Chyťte si rybu k večeři, objevujte, nebo si jen tak užívejte vůně afrických tropických ostrovů!

Uganda - 13 dní kempové safari

Cesta za poznáním Ugandy a její nádherné přírody, života zvířat a přátelských obyvatel. V rámci malé skupinky objevíte tento kouzelný svět nedotčené přírody, v němž potkáte volně žijící gorily, šimpanze a další.

Uganda: Kalandula a Kissama - 5 dní

Během 5ti dnů intenzivního poznávání krásné Ugandy se vydáte na člunu po řece Kwanza, uvidíte druhé největší vodopády v Africe - Kalandula vodopády, navštívíte památky tého země.

Poznejte s námi Mozambik

Odhalte vroucný a nedotčený Mozambik - exotickou, nespoutanou destinaci, ideální pro ty, co nechtějí splývat s davem.

Safari za gorilami a šimpanzy v Ugandě

Hledáte dobrodružství? Navštivte Kibale forest a vydejte se na výpravu za šimpanzy, na lodi přeplujte kanál Kazinga v Queen Elizabeth NP a setkejte se osobně s gorilami v Bwindi Impenetrable NP!

Setkání s gorilami skupinová expedice

Tím největším lákadlem z této cesty jsou sice horské gorily, avšak vydáte se i za šimpanzi, poplujete na člunu, navštívíte vesnici Pygmejů, podíváte se do chovné stanice zvířata a mnoho dalšího!

Kanoí po Lower Zambezi

V této pětidenní cestě začínající i končící v Lusace zaměřené hlavně na nespoutanou a divokou řeku Zambezi se vzájemně propojí pobyt v divoké přírodě s pohodlím ubytování v luxusních lodgích podél břehů.

Stará obchodní stezka

Cesta, která Vás provede srdcem divokého kontinentu - od Zambie přes Malawi a dolů přes Mozambik do Jižní Afriky. Poznáte při ní místa, jimiž projížděli obchodníci od dávných dob!

Zimbabwe a Zambie 16 dní

Tato cesta za poznáním Zimbabwe a Zambie je především kempové safari s omezeným pohodlím, ale neomezeným dobrodružstvím. Pružnost a otevřená mysl jsou zde velmi důležité!

Rodinné dobrodružství v Zimbabwe

Rodinná dovolená v Zimbabwe, při které si užijete kombinaci poznávání, zábavy a dobrodružství. Pohodlný průběh během cesty zajistí průvodce/řidič, jenž Vás bude doprovázet a s jehož pomocí navštívíte nejznámější místa této překrásné země.

Kontakt

Váš dotaz nám můžete zavolat nebo napsat prostřednictvím kontaktního formuláře.