Zájezdy

Společně s našimi africkými partnery jsme pro Vás připravili řadu programů pro cesty po Africe. 
Ať se rozhodnete pro některou z mezinárodních malých skupinek nebo větší skupinu vydávající se na kempové expedice; skupinu s ubytováním v hotelech/lodge; nebo se připojíte k jedné z plaveb se svými přáteli - vždy Vám garantujeme, že o Vás bude řádně a pečlivě postaráno. 

Vybírat můžete z cest níže uvedených, rozšířené volby jsou pak zde: 

http://www.mojeafrika.cz/zajezdy-souhrnne-zobrazeni-0_0_0

Filtrovat zájezdy:

Zájezd na míru

Ceny zájezdů na míru jsou často levnější než skupinové zájezdy s průvodcem z ČR.
Společně s oveřenými místními partnery, které osobně velmi dobře známe, pro Vás zajistíme úplně vše, co země po celé Africe dokáží nabídnout.
VŽDY ZARUČUJEME BEZKONKURENČNÍ CENY.

Self drive Namibie - země divů

Zažijte Namibii v celém jejím rozsahu od obrovských písečných ploch pouště Kalahari po druhý největší kaňon na světě. Přidejte se k mezinárodní skupince, vraťte se zpět v čase při návštěvě města duchů Kolmanskuppe a mnohem více!

Poznejte s námi Mozambik

Odhalte vroucný a nedotčený Mozambik - exotickou, nespoutanou destinaci, ideální pro ty, co nechtějí splývat s davem.

Gastro Tour v Jižní Africe

Náplň na 11 dní v jižní Africe: ochutnat místní speciality, vynikající víno, porovnat chuť piva s naším zlatavým klenotem a pozdravit tučňáky! Pokud si chcete odpočinout, prozkoumat region i z gastro perspektivy, pak je tato cesta pro Vás!

Na motorce Jižní Afrikou

Dopřejte si neopakovatelný zážitek, který sestává ze spojení jízdy na klasické motorce Royal Enfield a doteku toho, co Afrika nabízí - safari, rozličné kultury, jedinečnou přírodu, úchvatné scenérie a mnoho dalšího!

Příroda Madagaskaru - to nejlepší v 17 dnech / 16 nocích

Tato cesta Vás zavede na místa zapsaná na listině UNESCO, ale poznáte při ní i další krásy, které v turistických průvodcích nenajdete.

Self drive s doprovodem

Chcete si projet Jihoafrickou republiku za volantem auta 4x4, ale máte trochu obavy?
Připojte se ke skupince několika aut, kde Váš vůz bude pod Vaší kontrolou, avšak nebudete sami, posádka vpředu Vám zajistí bezpečí a jistotu.

Namibijský okruh self drive v eco friendly lodgích a kempech

Prozkoumejte Namibii ve vypůjčeném autě s ubytováním v eco - friendly lodgích a kempech.

Podél Zambezi - self drive z Windhoeku na Victoria Falls

Porovnejte kontrasty a rozmanitost afrických kultur, setkejte se osobně s Velkou Pětkou a navštivte 4 národní parky a mnohem více podél vodního toku Zambezi.

Za poklady UNESCO v JAR

Vypravte se s námi za poklady UNESCO, kterých má Jihoafrická republika dokonce 9! Od Kapského Města po hranici s Namibí Vás vezmeme na místa, která nadchnou úplně každého!

Plavba kolem Zanzibaru

Pronajměte si kajutu katamaránu s vlastní koupelnou a společně se skupinou nových přátel se připojte se k jednomu z termínů plaveb s profesionální posádkou! Chyťte si rybu k večeři, objevujte, nebo si jen tak užívejte vůně afrických tropických ostrovů!

Vítejte na Zanzibaru

Odpočiňte si na pláži Zanzibaru pod palmami, obdivujte krásné korály, podívejte se do Stone Town s exotickou atmosférou a fascinující architekturou, vychutnejte si tento Ostrov koření...

Kontakt

Váš dotaz nám můžete zavolat nebo napsat prostřednictvím kontaktního formuláře.